Dostarczamy nasze wyroby bezpośrednio do największych zakładów produkujących drzwi i okna. Ponadto dystrybucja odbywa się poprzez sieć dużych hurtowni, autoryzowanych punktów sprzedaży i sklep fabryczny. Oprócz tego na terenie całego kraju operują nasi Doradcy techniczno-handlowi.
Strona główna > Metalplast-Częstochowa Sp. z o.o. > O firmie
 
O firmie
Historia
Kontakt
Proces produkcyjny
Człowiek i technologia
Nowości
 


 
Metalplast-Częstochowa, którego historia sięga 1899 roku, jest spółką zajmującą się produkcją wpuszczanych i wierzchnich zamków dla stolarki drewnianej, aluminiowej, stalowej i PCV, zawias oraz okuć budowlanych. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo wkładki bębenkowe oraz dźwignie antypaniczne, które zaczynają się cieszyć coraz większym uznaniem na polskim rynku.

Dostarczamy nasze wyroby bezpośrednio do największych zakładów produkujących drzwi i okna. Ponadto dystrybucja odbywa się poprzez sieć dużych hurtowni, autoryzowanych punktów sprzedaży i sklep fabryczny. Oprócz tego na terenie całego kraju operują nasi Doradcy techniczno-handlowi. Oferowane przez Spółkę wyroby wyróżniają się wysoką jakością, o czym świadczą posiadane certyfikaty.

W maju 2000 nasza Spółka uzyskała certyfikat TUV Cert potwierdzający wdrożenie i stosowanie systemu zarządzania wg norm EN ISO 9001.

Aby sprostać coraz większym wymaganiom klientów, spółka opracowuje i wprowadza na rynek nowe wyroby, modernizuje park maszynowy i wdraża nowe technologie produkcji.
 


 
W maju 2000 nasza Spółka uzyskała certyfikat TUV Cert potwierdzający wdrożenie i stosowanie systemu zarządzania wg norm EN ISO 9001. Spółka opracowuje i wprowadza na rynek nowe wyroby, modernizuje park maszynowy i wdraża nowe technologie produkcji.
 
 
© Metalplast-Częstochowa Sp. z o.o.