Dostarczamy nasze wyroby bezpośrednio do największych zakładów produkujących drzwi i okna. Ponadto dystrybucja odbywa się poprzez sieć dużych hurtowni, autoryzowanych punktów sprzedaży i sklep fabryczny. Oprócz tego na terenie całego kraju operują nasi Doradcy techniczno-handlowi.
Strona główna > Nota prawna
 
Metalplast-Częstochowa Sp. z o.o. informuje, że dane zamieszczone na stronach niniejszego serwisu internetowego podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług.

Całkowite ryzyko z tytułu wykorzystania wiadomości umieszczonych w serwisie ponosi użytkownik serwisu WWW. Metalplast-Częstochowa Sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące rezultatem oparcia się na tych informacjach.

Otrzymując dostęp do stron serwisu WWW użytkownik przyjmuje do wiadomości, ze wszelkie informacje wysyłane za pomocą poczty elektronicznej oraz innych form transmisji poprzez Internet nie mają charakteru poufnego i mogą być narażone na ingerencję osób trzecich.
 
© Metalplast-Częstochowa Sp. z o.o.